▲ Вверх
Завантаження
почекайте...
більше 3 міс. назадбiльш 3 мiс. назад

Рекламні пакети. Поліпропіленова упаковка

22,00 грн
ID: #6959
повний опис
інформація про продавця
Компанія «Мегапак» займається виробництвом і продажем поліетиленових пакетів, гнучкої пакувальної плівки та іншої поліетиленової та поліпропіленової упаковки. «Мегапак» засновано в травні 2003 року, нашими клієнтами є понад 100 компаній з різних регіонів України. Ми виготовляємо упаковку для пакування трикотажних виробів, продуктів харчування, будівельних та господарських товарів тощо.

«Мегапак» виробляє пакети з клапаном (одна сторона трохи більша за іншу), пакети з фальцями (боковими складками для збільшення обсягу), пакети з липкою стрічкою для багаторазового закривання, пакети з зображенням логотипів чи реклами, пакети з технологічними отворами для випуску повітря і т.д. Ми приймаємо замовлення на виготовлення упаковки в рулонах з друком та без, ламінованої та поліпропіленової плівки.

Нас вирізняє уважне ставлення до замовника, суворе виконання зобовязань, а також ретельний контроль високої якості продукції. Нашими клієнтами є хлібокомбінати, текстильні підприємства, рекламні агенції та інші виробничі та торговельні компанії, які знають, що упаковка нашої фірми якісна, практична і красива.

Запрошуємо Вас до співпраці. Впевнені, що вона буде взаємовигідною і плідною.